Skutki palenia

Czy znasz skutki palenia?

 kliknij w poniższe kartki aby odsłonić zakryte informacje:

Zmiany w wyglądzie

w tej grupie znajdują się jedne z łagodniejszych skutków palenia tytoniu, które zwłaszcza powinny poruszać grupę kobiet. Jedną z nich są pożółkłe palce i paznokcie, które oczywiście można zatuszować lakierem do paznokci lub hybrydą, czy to jednak rozwiązanie? A co z szarą i z dnia na dzień coraz bardziej pomarszczoną skórą? Pudry, czy kwas hialuronowy też nie gwarantują wiecznego piękna. Osłabienie i wypadanie włosów. Zabiegi pielęgnacyjne pomagają do jakiegoś czasu, a co gdy łysienie będzie już bardzo zaawansowane?

Status więźnia

TAK !

dobrowolnie przykułeś się kajdankami do tej małej podłużnej rurki, która rzuca Cię na kolana w każdym bardziej stresowym momencie Twojego życia. Ile razy o tym myślisz w ciągu dnia? Częściej niż o swojej pasji, a może częściej, niż o swojej sympatii?
Na którym miejscu w hierarchii Twojego życia znajduję się papieros?

Wszystkie choroby naczyń obwodowych

!

zaburzające krążenie, czucie, wywołujące bóle, czy w skrajnych przypadkach prowadzące do amputacji kończyn.

Smród

śmierdzi wszędzie – co to będzie?

Na świeży oddech weźmiesz pastylkę, na ubrania wylejesz flakony perfum i myślisz, że jest ok? Zapytaj kogoś, kto nie pali.

Problemy z aktywnością fizyczną

jak z Twoją kondycją? Dajesz jeszcze radę? Czy już nie?

jeśli jeszcze nie doświadczyliście problemu impotencji – to lepiej szybciej pozbądźcie się nałogu palenia i pozostańcie w tej grupie szczęśliwców.
Poza zaburzeniami erekcji, u palących mężczyzn obserwuje się zmniejszoną ilość nasienia i ograniczenie ruchomości plemników, co zmniejsza szanse na zapłodnienie. U palących kobiet, czas zapłodnienia może się wydłużać wraz z ilością spożytej do tej pory nikotyny oraz intensywnością jej spożywania w ciągu dnia. Problem niepłodności w Polsce, co roku dotyka 1,5 mln par.

Choroby dróg oddechowych

astma

w której obkurczenie oskrzeli warunkuje spadek dostarczenia powietrza, PoChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), inaczej przewlekłe zapalenie błon śluzowych oskrzeli, czy w końcu nowotwory oskrzeli, płuc, krtani, jamy ustnej.

Zaburzenia zmysłów

Palaczu pomyśl o tym, że ...

zapach i smak w trakcie palenia tytoniu ulega deformacji i nie czujesz, jak papierosy śmierdzą, ale także nie czujesz w pełni jak pięknie pachnie potrawa, którą właśnie Ci podano w restauracji. Dodatkowo, Twój zaburzony smak, nie pozwala Ci na rozkoszowanie się nią w pełni.

Rozwój osteoporozy

skorelowany z porażeniem nerek przez kadm zawarty w papierosach, skutkiem takiego działania jest nadmierne wydalanie wapnia wraz z moczem. Jeśli już jesteś na etapie osteoporozy, to nie ma żartów. Czas z tym skończyć!

INNE

... oraz wiele innych skutków.

Nie chcemy Cię wystraszyć i wiemy, że o tym wszystkim już wiesz.
Po prostu coś z tym ZRÓB!

Ile kosztuje terapia antynikotynowa BezPalenia?


Profesjonalne odczulanie od nikotyny

BIOREZONANS NA NIEMIECKIM URZĄDZENIU BICOM

cena za całą usługę odczulania:   200 zł

czas odczulania około 1 h

 • usługa odczulania od nikotyny na biorezonansie BICOM
 • dwie pełne sesje po 30 min (jedna po drugiej – razem godzinę odczulania!)
 • wytłumaczenie i wydruk zaleceń BezPalenia:
  autorskiego programu rzucenia palenia

Zdecydowany?

Już dziś zarezerwuj najbliższy termin telefonicznie:

505 044 147

Zapisy przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz 10:00 – 18:00
Najskuteczniejsza metoda pozwalająca rzucić palenie!

Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31

Autorska metoda BEZPALENIA:

to jeden z najbardziej skutecznych programów dostępnych w Polsce, pozwalających rozstać się na stałe z nałogiem nikotynowym.

Odczulania od nikotyny na śląsku: 

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry,  Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Koniecpol, Szczyrk, Siewierz, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki, Ogrodzieniec, Szczekociny, Strumień, Toszek, Wilamowice, Koziegłowy, Krzanowice, Pilica, Sośnicowice

Kontakt

Śląskie Centrum Biorezonansowe
prowadzi terapię antynikotynową
wg. programu BezPalenia

Zanim do nas przyjdziesz.

 • Zarezerwuj sobie minimum 1,5 h w ciągu dnia na wizytę. Konkretny czas wizyty będzie uzależniony od pakietu, który wybrałaś/eś. Ważne, aby tego dnia już nigdzie Ci się nie spieszyło. Po prostu zarezerwuj sobie czas dla siebie. To bardzo ważny dzień. Dzień w którym stajesz się wolna/y!
 • Jeśli wizytę miałaby poprzedzać impreza zakrapiana alkoholem – przesuń  wizytę – będziemy Cię odtruwać od nikotyny, nie od alkoholu. 😉
 • Jedz i pij normalnie w dniu wizyty.
 • Zabierz ze sobą zdecydowane postanowienie, że to właśnie DZIŚ stajesz się wolnym człowiekiem.
 • Weź ze sobą 1-2 papierosy na ostateczne pożegnanie.
 • Pozostałą część dnia – jeśli to możliwe – również przeznacz dla siebie. Spacer, sauna, relaks…  Gotowy/a?

Przeciwwskazania:

 • obecność rozrusznika serca
 • stan ostrego pobudzenia psychicznego
 • ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego
 • ciąża
 • epilepsja/padaczka
 • otwarte rany na dłoniach
 • stan upojenia alkoholowego lub odurzenia narkotycznego

* W przypadku gdy czujesz, że Twój stan zdrowia jest bardzo słaby, skonsultuj wcześniej swoją wizytę z terapeutą i uzgodnij indywidualny sposób postępowania przed wizytą.